
40 000 ₸
Ұсынылатын арқалығы жоқ сыртқы орындық демалуға және ашық ауада жайлы тұруға өте ыңғайлы берік және талғампаз құрылым болып табылады.
Орындықтың беріктігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ететін металл қаңқасы бар. Орындық ретінде қызмет ететін ағаш тақтайшалар жасыл түске боялған, бұл орындыққа қоршаған ортамен үйлесімді түрде балғын және табиғи көрініс береді.
Ені: 380 / 530 мм
Ұзындығы: 1500 мм
Биіктігі: 510 мм
Жұмыс жүктемесі: 120 кг дейін
Функционал: статикалық жағдай
Материал: металл қаңқа, төрт бөренеден жасалған отырғыш
Бөренелердің түсі: жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Арқалығы жоқ орындық |
| Өндіріс материалы | Металл, Ағаш |
| шынтақшаның болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Орындықтың биіктігі | 510 мм |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Жасыл |