
85 500 ₸
Арқалығы бар ұсынылып отырған орындық сыртқы кеңістіктерде жайлы жағдай жасау үшін стильді және функционалды шешім болып табылады.
Орындықтың нәзік металл аяқтары бар берік жақтауы бар, бұл оған талғампаз көрініс береді. Орындықтың арқалығы соғылған элементтермен бірге талғампаз сәндік әсер беретін 10 бардан жасалған.
Ені - 740 мм
Ұзындығы - 1500 мм
Биіктігі - 950 мм
Жұмыс жүктемесі - 120 кг дейін
Функционал: статикалық жағдай
Материал: қаңқа – түрлі-түсті металл, боялмаған, тегістелмеген ағаш арқалық
Орындалу нұсқалары: қаңқа – металл таңдауға болатын түс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Арқалығы бар орындық |
| Өндіріс материалы | Металл, Ағаш |
| шынтақшаның болуы | Иә |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Арқалығын есептегендегі биіктік | 950 мм |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Жағдайы | Жаңа |