
77 300 ₸
Металл аяқтары бар арқалығы жоқ орындық ашық кеңістікте жайлы демалыс жасау үшін талғампаз және функционалды шешімді ұсынады.
Орындықтың талғампаздығы мен стилін беретін талғампаз металл аяқтары бар берік жақтауы бар. Арқасыз бұл орындық бейресми жағдайлар мен бейресми кездесулер үшін өте қолайлы қозғалыс еркіндігі мен кеңістікті қамтамасыз етеді.
Ені: 405 мм
Ұзындығы: 1510 мм
Биіктігі: 505 мм
Жұмыс жүктемесі: 120 кг дейін
Функционал: статикалық жағдай
Материал: қаңқа – түрлі-түсті металл, ағаш бөренелер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Арқалығы жоқ орындық |
| Өндіріс материалы | Металл, Ағаш |
| шынтақшаның болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 1510 мм |
| Орындықтың биіктігі | 505 мм |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Жағдайы | Жаңа |