
25 000 ₸
Қысқаша сипаттамалар:
Жиналмалы конструкция.
Зәкірлерге осьтік жүктемесі бар бекіту жүйесі.
Көлденең арқалықтың ені: 110 см
Қабырғадан алып шығу: 50 см
Бөренелерді қабырғадан шығару: 73 см
Бөренелер арасындағы ені: 53 см
Құрылымға максималды жүктеме: 150 кг
Полимерлі-балғалы жабын.
Тренажердің түсі: қара / ақ / сұр
Барлық қажетті бекіткіштер жиынтықта.
Тренажердің ерекшеліктері:
Біреуінде үш тренажер.
Ұстағыш орындарындағы жұмсақ, ыңғайлы неопрен тұтқалары.
Іш қуысын жаттықтыруға арналған қалып.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | турник + қоссырық |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушының максималды салмағы | 150 кг |
| Құрылыс | Қабырға |
| Түсі | Қара |
| Бекіту түрі | Қабырғаға |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 см |
| Ені | 73 см |