

45 000 ₸
"Гефест" көлденең жолақ+штангалар жинағы кез келген кәсіпқой үшін ғана емес, сонымен қатар үйдегі спорт залы үшін де бірегей үнемді және эргономикалық дизайн болып табылады, өйткені оның дизайнына бірден екі спорттық жабдық кіреді (біреуінің бағасына!). Көлденең жолақ+арқалықтар жинағы қабырғаларға немесе еденге қосымша бекітпелерді қажет етпейді, соның арқасында оны жүз пайыз портативті деп санауға болады, бұл қазіргі заманғы өмір жағдайында кеңсе немесе пәтер болсын, кез келген шағын кеңістіктер үшін құдайдың сыйы деп санауға болады! Қабырғалық көлденең жолақтың функционалдық жүктемесін көтеретін құрылымның үстіңгі бөлігі әртүрлі ұстау түрлеріне (тар, кең) арналған екі жұп тұтқалармен жабдықталған, оларда спортпен шұғылданатын кез келген адам бізді қолдайды! Құрылымның төменгі бөлігі еденге арналған штангалар болып табылады,олар кеуде және трицепс бұлшықеттерін жаттықтыру үшін тамаша. Кешендегі көлденең жолақ+ "Гефест" штангалары бар спорттық жабдықтағы сабақтар сізге әуесқой үшін ғана емес, сонымен қатар бодибилдингпен шындап айналысатын кәсіпқой үшін де қысқа мерзімде күтілетін нәтижелерге қол жеткізуге көмектеседі! Және осының барлығын біз сізге үйде тартымды бағадан да жоғары бағамен ұсынамыз!
Тренажердің салмағы – 22 кг.
Өлшемдері: ұзындығы – 100 см, ені – 76 см, макс. биіктігі - 225 см, мин. биіктігі – 180 см.
Көлденең жолақтың ені – 110 см.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | турник + қоссырық |
| Материал | Металл |
| Құрылыс | Стационарлық |
| Түсі | Қара |
| Бекіту түрі | Бекітуді қажет етпейді |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 см |
| Ені | 76 см |
| Биіктігі | 180 см |