

67 300 ₸
Көлденең жолақты пресс штангалары тартылу, итеру және аяқты көтеру арқылы абссты жаттықтыруға арналған. Жоғарғы иық белдеуі мен іш қуысының бұлшықеттерін үйлесімді түрде дамытады. Тренажер 60х30 мм профильді құбырдан жасалған және арнайы берік ұнтақ бояумен боялған. Көлденең жолақ еденге немесе жерге бекітілетін екі жақты болуы мүмкін, бұл жағдайда баға жеке есептеледі. Өз денеңізді дамытудың берік, сенімді және берік құралы сізге көптеген жылдар бойы қызмет етеді.
Негізгі габариттері:
биіктігі - 235 см
ені - 60 см
негіздің ұзындығы - 110 см
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жас тобы | Ересек |
| Түрі | турник + қоссырық |
| Пайдаланушының максималды салмағы | 150 кг |
| Құрылыс | Стационарлық |
| Салмақ | 37 кг |
| Түсі | Қара |
| Бекіту түрі | Бекітуді қажет етпейді |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 110 см |
| Ені | 60 см |
| Биіктігі | 235 см |