

44 000 ₸
Көшеге арналған бір деңгейлі атлетикалық керме (турник).
Құбырдан жасалған тіректер Д=76 мм
Құбырдан жасалған арқалықтар Д=32 мм
Көлденең жолақтың ені 1300 мм
Бетондалатын бөлігімен максималды биіктігі 3100 мм.
Бекіту тәсілі: 1 м тереңдікте жерге бетондалады.
Тапсырыс берушінің қалауы бойынша кез келген өлшемдегі және түстегі көлденең жолақтарды дайындаймыз. Бұл жағдайда шығын жеке есептеледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Турник |
| Материал | Металл |
| Құрылыс | Стационарлық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 7.6 см |
| Ені | 130 см |
| Биіктігі | 300 см |