

50 000 ₸
Параллель көше барлары. Тұтас дәнекерленген конструкция қажетті қаттылық пен беріктікке кепілдік береді.
Д=40 мм құбырдан жасалған
Ұзындығы - 3000 мм
Жер деңгейінен биіктігі - 1400 мм
Бетондалатын бөлігімен биіктігі -1900 мм
Сырықтар арасындағы ішкі арақашықтық - 400 мм
Бекіту тәсілі: 500 мм тереңдікте жерге бетондалады.
Біз сондай-ақ тапсырыс берушінің өлшеміне, кез келген түстерге сәйкес штангаларды жасаймыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | қоссырық |
| Материал | Металл |
| Құрылыс | Стационарлық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 300 см |
| Ені | 40 см |
| Биіктігі | 140 см |