
74 900 ₸
Ригельдердің биіктігін реттейтін қос көлденең жолақ.
Көшедегі спорттық тренажер қолдың, иық белдеуінің, арқа мен кеуде бұлшықеттерін дамытады және нығайтады. Көлденең жолақтағы жаттығулар омыртқаға және жалпы денеге керемет әсер етеді.
Тасымалдауға арналған габариттері, м: 3,3х0,3х0,15
Салмағы, кг: 89
Жиналған түрдегі габариттері, м: 2,7х0,15х2,6
Шұғылданушылардың бір мезгілде саны: 2 адам
Құбырдың диаметрі:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жас тобы | Ересек |
| Түрі | Турник |
| Материал | Металл |
| Салмақ | 89 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 270 см |
| Ені | 10 см |
| Биіктігі | 260 см |